Biurka elektryczne SyDesk Sit-Stand zostało zaprojektowane tak, aby zapewnić użytkownikom elastyczność w pozycji siedzącej i stojącej. Nasze biurka z regulacją wysokości pozwalają użytkownikowi bez wysiłku siedzieć lub stać, zachęcając do zdrowego ruchu w ciągu dnia. Przeznaczone dla wszystkich, którzy chcą stworzyć idealne i profesjonalne miejsce pracy.

Biurka elektryczne

Biurko z elektrycznie regulowanym blatem to prawdziwa innowacja - idealnie sprawdzi zarówno w domowym gabinecie, jak i w biurze. Regulacja wysokości elektryczna daje możliwość dopasowania parametrów biurka do indywidualnych potrzeb, tworząc przy tym komfortowe miejsce pracy.

Biurka elektryczne regulowane

Nowoczesne biurko elektryczne z regulacją wysokości to odpowiedź na część chorób cywilizacyjnych, z którymi zmagają się osoby pracujące przez długi czas w pozycji siedzącej. Taki tryb życia to nie tylko częste bóle kręgosłupa, ale również wady postawy, pośrednio lub bezpośrednio przyczyniające się do wystąpienia wielu chorób związanych z układem krążenia. Biurko z elektryczną regulacją wysokości blatu eliminuje ten problem, pozwalając dopasować wysokość mebla do każdej pozycji, zarówno siedzącej, jak i stojącej. Biurko z regulacją sprawi, że nawet przez długie godziny pracy przed komputerem można będzie zachować prawidłową pozycję ciała, która sprzyja nie tylko kręgosłupowi, ale i ogólnemu samopoczuciu.

Co ważne biurka elektryczne z regulowaną wysokością są proste w obsłudze, a regulacja wysokości elektryczna nie zajmuje wiele czasu. Ergonomiczne biurko elektryczne model bardzo uniwersalny, który dzięki możliwości regulacji będzie pasował dla każdego, niezależnie od jego warunków fizycznych.

Zachowanie prawidłowej postawy w czasie pracy jest bardzo ważne, a to znacząco może zostać ułatwione przez biurko podnoszone. Biurko z regulacją dobrym rozwiązaniem w miejscach, w których od pracowników wymaga się kreatywności i intensywnego myślenia - to nie byłoby możliwe bez zapewniania odpowiednich warunków w pracy, bez bólu kręgosłupa, nieprawidłowej postawy, skurczy rąk czy nóg oraz wielu innych objawów.

Biurka elektryczne do stania

Nie każdy lubi przez cały dzień pracować na siedząco. Dla niektórych znacznie wygodniejsza jest praca na stojąco. Dzięki temu, że nie pochylają się przez cały dzień nad klawiaturą istnienie mniejsze ryzyko bólu kręgosłupa i wystąpienia wad postawy. W takich przypadkach biurko z elektryczną regulacją wysokości będzie idealnym rozwiązaniem.

Biurko elektryczne to dobre rozwiązanie, ponieważ praca na stojąco ma sporo zalet. Biurko podnoszone daje możliwość pracy i na siedząco i na stojąco. Ta ostatnia pozycja sprzyja utrzymaniu prawidłowej postawy ciała. Sprawia, że mięśnie pracują, kręgosłup nie boli, a samopoczucie jest lepsze. Biurko elektryczne do pracy na stojąco stwarza dobre warunki do kreatywnego myślenia. Wiele osób nawet nie zdaje sobie sprawy z tego, jak właściwa postawa w pracy wpływa na ich produktywność. Dlatego do pracy przy komputerze czy to w domu, czy w biurze biurko elektryczne będzie najlepsze.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl, powered by Shoper.